فیزیک ذهن
معرفی و تشریح رشته ای جدید به نام فیزیک ذهن

روح انسان از ذرات بسیار ریزی تشکیل شده است که از جنس ذرات غیرمادی است و می تواند با استفاده از تاثیرات بر روی فضای کوانتمی تغییرات فیزیکی حاصل نماید. روش رسیدن به تغییر فیزیکی با استفاده از ذرات غیرمادی پیچیده می باشد و مسیرهای مختلفی را ایجاد می نماید.

همانطور که در بحث های قبل نیز اشاره کردیم آنچه در احضار روح اتفاق می افتد خارج از دو حالت نمی باشد یا یک جن احضار شده است و یا روح افراد حاضر در جلسه احضار روح به کار گرفته می شود. ولی نکته مهم در خصوص تغییرات فیزیکی صورت گرفته این است که قدرت اصلی در این بازی به عهده روح است زیرا روح افرادی که در جلسه حاضرند می تواند باعث تغییرات فیزکی شود و نیز جن می تواند با استفاده از ویژگی های خود روح افراد حاضر را برای این تغییرات بکار گیرد. بنابراین در فرآیند احضار روح نیز مکانیسم حرکات فیزیکی در اختیار روح انسان قرار دارد و این روح است که می تواند با قدرات خود به سوالات پاسخ درست بدهد و این روح روحی نیست جز روح متصل به جسم افراد حاضر در جلسه زیرا ارواحی که از جسم خارج می شوند به دلیل مکانیسم موجود در ذرات روح قدرت خود را از دست می دهند و نمی توانند توانایی های یک روح موجود در جسم و متصل به آن را از خود بروز دهند و ما این مطلب را با استفاده از قوانین کوانتم به راحتی می توانیم درک نماییم.

جن در ارتباط با روح انسان می تواند آنرا بکار گیرد و آن زمانی است که از او چیزی خواسته شود و در این زمان فرد در حقیقت اجازه استفاده از روح خود را به او داد است و به این طریق جن می تواند وارد فازی شود که برای ما قابل تصور و درک می باشد. اما این موضوع می تواند آسیب های جسمی و روحی برای انسان به دنبال داشته باشد.

[ چهارشنبه 10 شهریور‌ماه سال 1389 ] [ 02:06 ب.ظ ] [ جلال ] [ نظرات (5) ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 353080